Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Vajza e Jozefina Topallit bëhet nënë, publikon FOTON e parë me djalin

spot_img

Lajme të ngjashëm

9dfe3c82c416fd10a185810993b9180f

Megi Topalli, vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Megi, e cila ka publikuar një foto duke bërë xhiro nga liqeni i Tiranës me karrocën e bebit.

Ajo nuk ka preferuar të tregojë gjininë apo emrin e bebit, por kanë qenë të afërmit që kanë zbuluar me komentet e tyre në Instagram se foshnja është djalë dhe çifti ka vendosur ta quajë Nikola.

Në foton e publikuar, shihet Megi e shoqëruar nga qenushi i familjes Topalli.

Kështu, vajza e politikanes konfirmon lajmet e shtatzënisë dhe bashkëjetesës së re me një djalë misterioz, pas ndarjes me këngëtarin e njohur Luiz Ejlli.

Gjithashtu një foto me qenushin dhe karrocën e bebit ka publikuar edhe djali i politikanes, Genari.

dzgf.jpg

dfdgh.jpg

Më shumë

spot_img