Vajza e ish-kryeprokurorit më e lumtur se kurrë në krahët e Ledrit, dalin pamjet e reja nga festa e çmendur e çiftit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:56 18-07-2016

Një mega-pary me miq e artistë është organizuar me rastin e 30 vjetorit të reperit Ledri Vula.

Dhe nëse “gojët e liga” thanë se e dashura e tij Adela Sollaku, vajza e ish kryeprokurorit Theodhori Sollaku nuk ka qenë e pranishme, kjo gjë është tërësisht e pavërtetë. Këtë e dëshmojnë këto pamje.

Adela jo vetëm ka qenë e pranishme në ditëlindjen e të dashurit të saj por ka kërcyer edhe nën ritmet e këngës së tij më të re “Ajo nuk ma la” në bashkëpunim me Flor Mumajesin. Adela dhe Ledri kanë kërcyer e kanë festuar më të lumtur se kurrrë në krahët e njëri tjetrit.

Për më shumë ndiqni këtë video nga minuta 16:07 dëri në 16:34!

ledri1.png

ledri2.png

ledri3.png

ledri4.png

ledri5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091350078582764
array(1) { ["section"]=> string(121) "vajza-e-ish-kryeprokurorit-me-e-lumtur-se-kurre-ne-krahet-e-ledrit-dalin-pamjet-e-reja-nga-festa-e-cmendur-e-ciftit-46978" }