Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Vajza e ish-deputetes demokrate ‘trazon’ rrjetin, me bikini ekspozon të pasmet sensuale (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8b65cb7c7cb8c35f443250b5f13b2c6e

Ada Deda, vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda është shumë aktive në rrjete sociale, nga ku nuk nguron që të publikojë foto shumë joshëse, sidomos së fundmi që dhe vapa bën të sajën.

Studentja e gazetarisë, tashmë në rolin e modeles, tërheq shpesh vëmendjen e medias. Pozat e saj sensuale si dhe pamja tërheqëse e bëjnë atë që të komentohet shumë nga ndjekësit në rrjete sociale.

adaa.jpg

Në fotot e fundit që ka publikaur Ada duket e mrekullueshme. Ajo ka pozuar e veshur me bikini me printe në ngjyrë jeshile, duke nxjerrë në pah format e trupore. Sigurisht, nuk mund të anashkaloheshin të pasmet e saj bombastike.

ada.jpg

“E butë dhe e freskët”, shkruan Ada krah fotove, të cilat nuk kanë kaluar pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

“Boll postove për sot se na çmende”, ishte komenti i njërit prej tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img