Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vajza e ish-deputetes demokrate ‘tërbon’ fansat, në mes të dimrit poston foto me bikini nga plazhi; ekspozon të pasmet bombastike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0210ed4ac403a215177517aeb3e9a78a

Ada Deda, vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda është shumë aktive në rrjete sociale, ku poston foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Studentja e gazetarisë, tashmë në rolin e modeles, tërheq shpesh vëmendjen e medias. Pozat e saj sensuale si dhe pamja tërheqëse e bëjnë atë që të komentohet shumë nga ndjekësit në rrjete sociale.

Screenshot_23.jpg

Në postimin e fundit ajo ka publikuar një foto nga plazhi, që nga përshkrimi kuptohet se është një foto arkive, por që Ada ka menduar ta rikthejë.

“Mendërisht këtu”, shkruan ajo, teksa shihet në breg të detit nën perëndimin e diellit, me bikini të zeza që i tregojnë më së miri të pasmet që çdo vajzë ia ka zili.

Screenshot_22.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img