Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Vajza e ish-deputetes demokrate ‘arratiset’ në plazh, çmend rrjetin me bikini sensuale (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8efaf33391dd992442e9907920cfd3ad

Ada Deda, vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Ajo poston foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Bukuroshja njihet tashmë për fotot e saj provokuese që hedh në “Instagram”.

Së fundmi ajo ka postuar dy foto me bikini të zeza, ku i nxjerrin në pah format e saj trupore perfekte.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img