Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Vajza e Ilir Metës diplomohet, mami Monika publikon videon emocionuese: Suksese Bora ime!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vajza e kryetarit të Partisë së Lirisë, Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, Bora, ditën e sotme ka mbyllur një kapitull të jetës së saj.

Ajo është diplomuar dhe mami Monika, krenare sigurisht nuk mund të qëndronte pa e ndarë këtë moment të bukur me ndjekësit.

“Suksese Bora ime, tani je gati për shkollën e vërtetë, e cila është jeta!”, shkruan Kryemadhi krah videos.

Bora është vajza e madhe e Ilirit Metës dhe Monika Kryemadhit. Ajo është diplomuar për Matematik në Exeter në Angli dhe master finance në UCL .

Më shumë
spot_img
spot_img