Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Vajza e ‘fshehtë’ e Putin flet për pandeminë: Covid-19 është komplot nga elitat për të shpopulluar botën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e0e1936e5a857b07c786a79f27b9750d

Një studente ruse, e cila pretendon se është vajza e presidentit Vladimir Putin, ka dhënë një këndvështrim tjetër për pandeminë e koronavirusit.

Sipas gazetës The Sun, Luiza Rozova, e njohur edhe si Yelizaveta Krivonogich beson se Covid-19 është një komplot për të shpopulluar botën.

Ajo është bazuar tek teoria e konspiracionit “miliarda e artë” në lidhje me Covid-19 që u shfaq në Rusi vitin e kaluar.

Sipas kësaj teorie pandemia është një komplot nga elitat e botës për të bërë një “shpopullim strategjik”, me një virus të prodhuar artificialisht.

Rozova refuzoi të konfirmojë ose mohojë se ajo është fëmija i liderit të Kremlinit nga një marrëdhënie jashtëmartesore me një pastruese, shkruan “The Sun“.

Ndërkohë që u pyet nëse këto fjalë e kishin trazuar jetën e saj, 17-vjeçarja tha të kundërtën: “Asgjë. Jeta ime ishte aq e ndenjur dhe e mërzitshme. Unë jam mirënjohëse për mundësinë për të qenë në qendër të vëmendjes dhe njerëzit morën vesh për llogarinë time (në Instagram). Ndihem shumë mirë, mos u shqetësoni për mua. Jeta vazhdon normalisht dhe gjithçka është në rregull”,- tha vajza.

Mendohet se nëna e saj, 45-vjeçarja Svetlana Krivonogich, kishte lidhje të paligjshme me Vladimir Putin në fund të viteve 1990 dhe në fillim të viteve 2000.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img