Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Vajza e Dr.Florit bashkon grupin West Side Family (Video)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kaltrina, vajza e këngëtarit Florian Kondi, ka mbushur vendin e lënë bosh nga i ati i saj, duke rikthyer në skenë grupin e famshëm West Side Family.

Landi, Miri dhe Kaltrina e vogël janë ngjitur në skenën e “Top Channel” duke preformuar “Mesazh” një prej këngëve më të njohura të grupit. Interpretimi ka emocionuar të gjithë të pranishmit dhe teleshikuesit shumë prej të cilëve nuk i kanë mbajtur dot lotët.

Video:

Kaltrina vajza e DR Florit, fillon te kendoje dhe ploteson grupin West Side Family.Emocione te forta.

Posted by Olti Curri on Sunday, January 24, 2016

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img