Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Vajza e Donald Trump kurorëzon dashurinë, në dasmën madhështore i ftuar dhe Behgjet Pacolli

Lajme të ngjashëm

Tiffany Trump ka kurorëzuar dashurinë mbrëmjen e djeshme me Michael Boulos në Palm Beach, Florida.

Tiffany, 29 vjeç, është vajza e ish-presidentit Donald Trump dhe aktores Marla Maples , të cilët ishin të martuar nga viti 1993 deri në 1999. 29-vjeçarja dhe Boulos u martuan në rezidencën e familjes Mar-a-Lago.

Torta e çiftit ishte e ngjashme me atë të dasmës së Donald dhe Maples, torta Sylvia Ëeinstock 7 metra e gjatë. Ishte Donald Trump që shoqëroi vajzën e tij në altar dhe kërcyen së bashkë vallëzimin e hapjes së ceremonisë si baba e bijë.

Në këtë dasmë të madhe ishte i ftuar dhe politikani e biznesmeni kosovar Behgjet Pacolli. Ai shpërndau një vidoe në rrjetet sociale, ku shkruan se ishte i lumtur të merrte pjesë në dasmën e vajzës së ish-presidentit Trump.

Më shumë