Vajza e Albëries i buzëqesh sërish dashurisë, zbulon lidhje e re nga karantina (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:32 26-03-2020 Vajza e Albëries i buzëqesh sërish dashurisë, zbulon lidhje e re nga karantina (FOTO)

Vajza e Albërie Hadërgjonajt, Agnesa në këto kohë që është e izoluar në shtëpi për shkak  të koronavirusit është bërë nostalgjike dhe ka publikuar foto nga pushimet.

Por një prej fotove nuk ka qenë dhe aq e rastësishme pasi përmes saj na ka zbuluar lidhjen e re të dashurisë me Valdrin Secin.

Pas ndarjes nga bashkëshorti me të cilin ka dhe një vajzë, si duket Angensa i ka buzëqeshur sërish dashurisë pasi të dy në këtë foto duken më të dashuruar se kurrë.

00000.jpg

ppppp.jpg

hhhhh_copy_copy.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011796951293945
array(1) { ["section"]=> string(89) "vajza-e-alberies-i-buzeqesh-serish-dashurise-zbulon-lidhje-e-re-nga-karantina-foto-200124" }