Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Vajza e aktores së njohur, ja kush është konkurrentja "hot" që do futet në BBV3

Shkruar nga Newsbomb

Në shtëpinë e “Big Brother Vip 3” do të hyjë një banore e re. Mësohet se konkurrentja e cila do t’i bashkohet shtëpisë së BBVA është Renee.

Renee është vajza e aktores shumë të njohur dhe të dashur për shumë role në filmat shqiptar, Julia Ilirjani dhe gjithashtu është mbesa e influencuesit të modës, Elton Ilirjanit.

Renee dhe Julia Ilirjani ne nje nga videot e publikuara ne Tik Tok

Prej shumë vitesh Renee jeton sëbashku me mamanë e saj, Julian ne NewYork dhe ajo për të cilën Renee njihet është karakteri i saj moskokëçarëse.

Për shumë përdorues të platformës TikTok ajo është e njohur për videot e saja virale ku flet për tema të ndryshme dhe nuk ngurron të jap mendimin dhe deklarata të shumta për çdo situatë.

Ditën e sotme vetë Renee në një video në TikTok ka konfirmuar lajmin për hyrjen në Big Brother Vip Albania, duke thënë se pret që të gjithë të shikojnë Primen e Big Brotheër Vip nesër më 24 shkurt.

“Dua që ju të shikon Big Brother nesër, 24 shkurt, faleminderit shumë” – thotë Renee në videon e publikuar.

@renee_reffo Puthje dhe pergjigje #fyp #fypシ #foryoupage #tirana #albania #viralvideo #viral #itgirrrrl #bbv #bbv3 ♬ original sound - renee_reffo

Renee

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese