Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Vajza 3 vjeçe bie nga 10 metra lartësi, dërgohet në spital me helikopter

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d44b68fb57def87153a3583accfd3c43

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sestri Levante të Xhenovës, Itali.

Një 3-vjeçare shqiptare ka rënë nga kati i tretë i pallatit (9-10 metra) dhe ka pësuar lëndime në trup.

Ajo ka mbetur pa frymë, por fatmirësisht u dërgua shpejt me helikopter drejt spitalit. Nën kujdesin dhe punën intensive të mjekëve, vajza filloi përsëri të marrë frymë. 

Në momentin e incidentit, ajo gjendej në shtëpi me vëllain e vogël dhe një kushëri 13-vjeçar. Sipas rrëfimit të kushëririt, tre fëmijët ishin duke luajtur kur vajza e vogël u ngjit në një karrige dhe më pas ra.

Karabinierët sqaruan se tre fëmijët kishin mbetur vetëm pasi tezja e tyre ishte larguar pasi do të dilte në një komision, shkruan “TGCom”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img