Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Vajza 3-vjeçare gëlltit një vidë, pamjet që publikon mjeku janë të FRIKSHME

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0ad6a8028fd2ab7b1d163349a20b4d63

Një ngjarje e rëndë, por fatmirësisht pa pasoja të rënda ka ndodhur në ishullin Kretë të Greqisë.

Një vajzë 3 vjeçe ka gëlltitur një vidë dhe është transportuar me urgjencë në spital. Mjeku që e ka operuar ka publikuar pamjet e frikshme.

vide-1.jpg

Sipas profesorit të asociuar të ORL-së të Shkollës Mjekësore të Kretës, Manolis Prokopakis, pas ekzaminimeve u pa se vida që e mitura kishte gëlltitur përfundoi në mushkërinë e saj të majtë.

vide.jpg

Mjekët e çuan vajzën në sallën e operacionit dhe pas disa kohësh ata arritën të hiqnin vidën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img