Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

“Uu, dasmë në Maldive këtë vit?!” Ja si përgjigjet Ori Nebiaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Ori Nebiaj tregohet shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private.

E pyetur mbrëmjen e sotme nga binjakët Veshaj në emisionin “Më lër të flas”, nëse është në një lidhje apo single, Ori ka dhënë një përgjigje jo konkrete:

Ori: Nuk e di a do të shkoj në Maldive këtë janar, por do ta mendoj

Romeo: Uu, dasmë në Maldive…

Donaldi: A je në një lidhje apo jo?

Ori: Jo (qesh)

Donaldi: Nuk mendon se ai djali do të ofendohet nëse ti i thua jo?

Romeo: Nuk ndihesh bosh?

Donaldi: S’ka gjë se do të justifikohet, do të thotë më fal o shpirt se ashtu ishte situate, nuk isha gati ta bëja publike, se dhe ti je pak i pavendosur. Do t’ia hedhë fajin atij…

Më shumë
spot_img
spot_img