Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, arrestohet 50 vjeçari në Dhërmi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 50 vjeçar është arrestuar nga Policia në Dhërmi pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Policia bën me dije se i arrestuari akuzohet për veprën penale “Dhunë në familje”, dhe materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Vlorës.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Himarë arrestuan për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin V. N., 50 vjeç, banues në Dhërmi, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme”, njofton Policia e Vlorës.

Më shumë

spot_img
spot_img