Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Ushtarja 19-vjeçe shpallet ‘fytyra më e bukur’ në botë për 2020

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fbca7ce0537413620355aee740c06bfa

Fytyra më e bukur për 2020 është Yael Shalbia, 19 vjeç një modele, aktore dhe ushtare e izraelite e Forcave Ajrore.

Mediat e huaja bëjnë me dije se si fytyra më e bukur është zgjedhur 19-vjeçarja nga lista tradicionale e TC Candler, që bën zgjidhjen për më të bukurën çdo vit.

“Unë kurrë nuk kam qenë e para në asgjë … është shumë bukur,” tha 19-vjeçarja për Times of Israel.

Shelbia shfaqet në vendin nr. 1 të listës së këtij viti për 100 Fytyrat më të Bukura. Nuk ishte hera e parë e Shelbia në listën e lakmuar. Ajo u rendit e 14-ta në 2017, e treta në 2018 dhe e dyta në 2019.

Fytyra e Shelbia është i njohur për izraelitët nga roli i saj në serinë televizive “Palmach” dhe fushatat reklamuese për kompanitë lokale të veshjeve Castro dhe Renuar.

13a7f492d1b2a713ae2f40c4a6427cb4.jpgyael2-e1609264436978.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img