Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Ushtarët e Kosovës dhe Shqipërisë do të luajnë futboll për 28 Nëntor

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me rastin e 110 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë Qeveria e Kosovës ka organizuar diçka tepër unike.

Për të mbështetur festën janë organizuar disa aktivitete ku një prej tyre mësohet se do të jetë një ndeshje futbolli mes ushtarëve të Kosovës dhe atyre të Shqipërisë

Loja do të luhet më 30 nëntor në Kukës me fillim nga ora 12:00.

Më shumë


spot_img

spot_img