Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ushtarët amerikanë vizitojnë Kalanë e Skënderbeut në Krujë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grup ushtarësh amerikanë që ndodhen në vendin tonë në kuadër të stërvitjes “Defender 21” kanë vizituar Kalanë e heroit kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu në Krujë.

Në videon e publikuar ata shfaqen duke shpalosur krah njëri-tjetrit flamurin shqiptar dhe atë amerikan.

Ndërsa grupe të tjerë ushtarësh kanë zgjedhur të shijojnë jetesën vendase, duke vizituar klubet dhe restorantet në disa qytete shqiptare.

Ndiqni videon:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img