Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

“Urrejtja e Ramës ndaj veriut”, Berisha poston foton e qytetarit

spot_img

Lajme të ngjashëm

863fc61f360d432092da003af50d91ea

Ish-kryeministri Sali Berisha i njohur për publikimin e mesazheve që i vijnë nga qytetarët, ka postuar së fundmi një foto për gjendjen e rrugës Klos-Burrel.

Sipas qytetarit dixhital, rruga nacionale Klos-burrel është në një gjendje shumë të keqe, madje sipas tij, ajo nuk është përfshirë as në rrugët që kanë nevojë për mirëmbajtje.

POSTIMI I BERISHËS:

Urrejtja e Edvin Kristaq Rames ndaj Veriut!

Lexoni mesazhet dhe shikoni foton e qytetarit digjital! sb

“Pershendetje Dr Shikoje pak thuj damian gjiknurit ne cgjendje esht sot rruga nacionale klos burrel ne shtator shpalli rruget ku do te nderhyj damiani edhe kjo rruge as nk ekzistonte ne programin e qeveris per mirmbajte anonim”

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img