Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Urimi i veçantë i Sali Berishës për Shën Valentinin: Trëndafil blu për gratë, vajzat, nënat dhe motrat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

693efe14ac6ef7962d435f8faf720bbd

Ish-kryeministri Sali Berisha, si rrallë herë uron festën e të dashuruarve, Shën Valentinin me një trëndafil blu.

Berisha shkruan se kjo lule është për të gjitha gratë, vajzat, nënat dhe motrat, dashuria e të cilave “është eliksiri i vërtetë i jetës tonë”.

Postimi i Berishës:

Këtë lule për Shen Valentinin!

Si mirënjohje të pakufishme për të gjitha gratë, vajzat, nënat, motrat, dashuria e të cilave është eleksiri i vërtetë i jetës tonë! Gëzuar! sb

sdgsdfgdsfgdsfgdfg.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img