Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Urimi i ndjerë i Xhensilës për Besin, këngëtarja mahnit me fjalët e saj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bes Kallaku ka festuar sot (20.11) 30 vjetorin e lindjes së tij dhe e dashura e tij, Xhensila Myrtezaj ka preferuar ta urojë publikisht atë. Me fjalë të ndjera, këngëtarja shprehet e lumtur për njeriun e zemrës dhe që e shoqëron në çdo hap.

Urimi i Xhensilës për Besin:

I shtrenjti ëngjëlli im, Besi im i dashur, shpirti i shpirtit tim,

Falemidnerit që në çdo vit të jetës tënde me mua ke qënë ai që më ka premtuar, premtime të mbajtura, krahu im i sigurt, i hekurt, krahu që më përqafon fort kur fle (më mbron nga çdo ëndërr e keqe), krahu që më mbron kur qaj dhe më jep forcë të vazhdoj përpara. Jam femra më e lumtur në botë sepse mund të them se jam e dashuruar me shokun tim më të ngushtë.

Të dua më shumë seç mund ta shpreh veten me fjalët më të ndjera… Do doja të këndoja për ty por nuk ka mjaftueshëm nota…

Sot të dua më shumë se dje por më pak se nesër… sepse kështu je ti, dashuria ime. Ti je gjëja më e bukur që kam, lumturia ime më e madhe je ti. Dashuria ime, më duaj dhe e gjithë bota është e imja dhe e jona… Faleminderit Zotit për ty. Gëzuar Ditëlindjen!

Lexo edhe: Bes Kallaku mbush 30 vjeç, shmang festën luksoze por s’do ta besoni se çfarë ka bërë (VIDEO)

Më shumë

spot_img