Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

URGJENTE! Thirrje për ndihmë, 27-vjeçarja, nënë e djali të vogël në gjendje të rëndë na leuçemia; duhet transplant në Turqi që të shpëtojë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një thirrje për ndihmë vjen nga Korça, ku një 27-vjeçare është diagnositifikuar me leuçemi.

Kimioterapia dhe medeikamentet nuk kanë dhënë efektin e duhur për Drineda Avdi (Dangalli), ndaj kërkohet ndihma e shqiptarëve që 27-vjeçarja të kryejnë transplant në Turqi.

albsig

27-vjeçarja është nëna e një djali të vogël dhe ka nevojë për ndihmën tonë.

Numrat e llogarive ku mund të kontribuoni i bën me dije Bilishti City:

Apel per Ndihmë ❗️

Ndihmë të shpëtojmë jetën e një nëne dhe gruaje të re. Drineda Avdi ( Danglli) 27 vjeç ,lindur dhe banuese në Korçë ( Bilisht) është diagnostifikuar me Leuçemi ( Leukemia mioblastike acute) në Janar të vitit 2020. Kimioterapitë dhe medeikamentet nuk kanë dhënë efektin e duhur dhe gjendja e saj sa vjen dhe përkeqësohet. Familje Danglli të padorëzuar në zemër por pa fuqi ekonomike apelon per ndihmë, shpresa e vetme mbetet një transplant në Turqi i cili kushton shumë dhe është i papërballueshëm për këtë familje që i ka drejtuar sytë nga zoti dhe mbahet me shpresë. Ju lutem kontriboni për shpëtimin e saj mesa të keni mundësi, rasti është urgjent.  Drineda është nënë e një djali të vogël dhe ëndrra e vetme e tij është të rritet me nënën pranë.

Të dhënat Bankare: Raifeissen Bank Sha

Numri i llogarise ne Lek: 0021123996

IBAN: Al 90202430050000000021123996

SËIFT code: SGSBALTX 

Numri i llogarisë në Euro: 0031123996

IBAN: Al75202430050000000031123996

Sëift code: SGSBALTX

Mbajtesja e te dyja llogarive bankare dhe numer kontakti është Nëna e Drinedes, (Drita Danglli) +355676910594

Ju lutem kontribuoni dhe shpërndajeni!

#meDrinelden ❤️

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img