Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

URGJENTE! Thirrje për ndihmë! 17 vjeçari ka çarë aortën pas aksidentit tragjik, çdo orë që kalon i rrezikon jetën. Ja numrat e llogarisë ku mund të ndihmoni Nensin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8712982d7c8ea195aefd705ead635313

Një thirrje për ndihmë vjen nga nëna e 17 vjeçarit Nensi, i cili ka çarë aortën pas një aksidenti tragjik dhe është në gjendje kritike për jetën.

Spitalet shtetërore nuk e kanë të mundur këtë lloj operacioni, ndaj kërkohet ndihma e shqiptarëve që Nensi të operohet në një klinikëjashtë Shqipërisë.

Numrat e llogarive ku mund tw kontribuoni i bwn me dije kwngwtari Sidrit Bejleri, i cili shkruan:

Urgjente! Urgjente! Shperndajeni sa me shume! Nena e Nensit ka sjell nje mesazh: “Te lutem mos e lini te vdese! Nensi eshte vetem 17 vjec ne lule te rinise. Pas nje aksident tragjik ka çare aorten dhe cdo ore qe kalon i rrezikon jeten. Spitalet shteterore nuk e kane te mundur kete lloj operacioni.” Le te behemi bashke e ta shpetojme djalin 17 vjecar. Zoti ju bekofte per cdo bamiresi, mos neglizhoni dhe ta shperndajme sa me shume! Mund te behemi shkak te shpetojme nje jete.

Gofundme: https://www.gofundme.com/f/Firdeus-shendet

Pay pal:[email protected]

Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus

Emri i Bankes: Post Finance

Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See

Konto Nr.: 15-387081-5

IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5

BIC: POFICHBEXXX

Të dhënat bankare në USA:

Bank Name : Morton Community bank

Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus

Routing Number: 071123204

Account number : 769397

Të dhënat bankare në Shqiperi:

Fondacioni Firdeus, Credins Bank,

Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania.

SWIFT CODE CDISALTR

IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481

IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479

Konto Gjermani:

Firdeus Germany Stiftung

Sparkasse Fürstenfeldbruck

IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46

BIC: BYLADEM1FFB

Konto Maqedoni.V

FIRDEUS

IBAN: BR.MK07200003808713043

SWIFT Code: STOBNK 2X

Stopanska Banka Ad Skopje

Firdeus Arangel Kichevo

Zoti i shperblefte bamiresit!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img