Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Urgjente! Këta dy fëmijë duhen SHPËTUAR! Vajza 5 muajshe vuan nga mëlçia ndërsa 11-vjeçari nga Leucemia (DUHEN 130 mijë euro)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7ef670d2936adf2b332ea6773af27413

Bamirësi i njohur Elvis Naçi ka bërë publik rastin e dy fëmijëve të cilat janë shumë të sëmurë dhe duan ndihmën e çdo shqiptari për të grumbulluar lekë me të cilat këta fëmijë do të kurohen.

Hoxhë Nacci thotë përmes një shënimi në rrjete sociale, se për Martinën e vogël 5-muajshe e cila vuan nga mëlçia dhe për Renaldin 11-vjeçar që vuan nga Leucemia, duhen 130 mijë euro për t’i dërguar në Itali.

“Të bëhemi bashkë sepse jeta e tyre nuk pret”, shkruan Naçi.

Postimi i Naçit

Urgjente! Urgjente! Shperndaje! DY FEMIJE RREZIKOJNE JETEN!

Martina eshte vetem 5 muajshe dhe vuan nga melcia, gjendja e saj shendetsore po perkeqesohet cdo moment. Renaldi eshte 11 vjec dhe vuan nga Leucemia. Per te dy bashke duhen 130 mij euro per t’i derguar urgjentisht ne Itali tek spitali i femijeve ne Rome. Te behemi bashke se jeta e tyre nuk pret… jane ne rrezik!

https://www.gofundme.com/f/Firdeus-fitri2020

Pay pal:[email protected]

Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus

Emri i Bankes: Post Finance

Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See

Konto Nr.: 15-387081-5

IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5

BIC: POFICHBEXXX

Të dhënat bankare në USA:

Bank Name : Morton Community bank

Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus

Routing Number: 071123204

Account number : 769397

Të dhënat bankare në Shqiperi:

Fondacioni Firdeus, Credins Bank,

Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania.

SWIFT CODE CDISALTR

IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481

IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479

Konto Gjermani:

Firdeus Germany Stiftung

Sparkasse Fürstenfeldbruck

IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46

BIC: BYLADEM1FFB

Zoti i shperblefte bamiresit!

Ndihmo me nje shperndarje!

Screenshot_15.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img