Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

URGJENTE: KËRKOHET 10 vjeçari në foto, është parë për herë të fundit te “4 Dëshmorët” (Si mund të kontaktoni)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

df26a552cfdeb67ee345cb55aae801ee

Thirrje urgjente për ndihmë nga një familje që sot ka humbur kontaktet me vogëlushin në foto,i cili quhet Nendi Meta. Sipas familjarëve ai është 10 vjeç, është nisur për në shkollë me furgon, furgoni e ka zbritur te shkolla “4 Dëshmorët” por vogëlushi nuk ka hyrë në mësim.

PERDITESIM:  Djali 10- vjeçar është gjetur, faleminderit për sensibilizimin e madh 

LEXO EDHE: Flet babai i 10 vjeçarit që ngriti në këmbë gjithë qytetarët: Çfarë ndodhi dje me djalin dhe mesazhi për prindërit

Ky është mesazhi që familjarët dërgojnë në faqen e blogerit Olti Curri:

Pershendetje me fal per shqetesimin do doja nese do kishit mundesi te me ndihmonit me ka humbur nipi sot ne mengjes esht 10 vjec eshte nisur per ne shkolle e ka cuar furgoni deri te shkolla ka zbritur po nuk esht futur ne shkolle nese dikush e shikon ju lutem me ndihmoni djali ka humbur qe ne oren 7:30 prane shkolles “4 Deshmoret”.Ju lutem na ndihmoni djali quhet Nendi Meta eshte 10 vjeç.

Ju lutem nese dikush e shikon te njoftoje prane nr te tel – 0682604281″.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img