Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

URGJENTE! 33-vjeçarja nga Pogradeci është 6-muajshe shtatzënë, por me Covid; duhet operim në Turqi që të shpëtojë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f7f143b12f257acafecabcbf775914ed

Çdo ditë po konstatojmë që numri i grave që janë shtatzënë dhe të prekura me Covid sa vjen e rritet. E fundit është një 33-vjeçare nga Pogradeci.

Familjarët e saj apelojnë se Bardha Xhukellari është në gjendje kritike për jetën pas infektimit me koronavirus. Xhukellari duhet t’i nënshtrohet një operacioni të parakohshëm në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

Sipas familjarëve gjendja e saj është e rëndë dhe shpresa e vetme është transportimi i saj në Turqi. Të gjithë ata që duan të kontribuojnë mund të klikojnë KËTU, për të ndihmuar në llogarinë ku po mblidhen para për t’i shpëtuar jetën 33-vjeçares.

Më shumë

spot_img
spot_img