Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.3kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
14 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Urbani i “Kopshtit Zoologjik” përplaset me murin e Ministrisë në Tiranë, dyshohet për disa qytetarë të plagosur (FOTO TË FRIKSHME)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të Tiranës, pranë godinës së Bashkisë së kryeqytetit.

Paprakisht, bëhet me dije se në aksident është përfshirë urbani i linjës së kryeqytetit, “Kopshti Zoologjik”, dhe dyshohet se disa nga qytetarët që po udhëtonin me të kanë mbetur të plagosur. Siç shihet dhe nga foto, urbani është shkatërruar në pjesën e përparme si pasojë e përplasjes së fuqishme.

Shkak i përplasjes dyshohet një manovër e gabuar e drejtuesit të urbanit, i cili ka tentuar të parakalojë një urban tjetër në dalje të kthesës te Bashkia, e për pasojë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin e një prej Ministrive që ndodhen aty.

Policia e Tiranës ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

7fd1c7d8 060d 444f a0d5 33de7384e288
Capture 249
Screenshot 1 43
75c7ac3a f4b0 4391 bf28 6f77fd733eee 640x853 1
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img