Uragani “Irma” në kulmin e “tërbimit”, veprimi i një qytetari do t'ju habisë, VIDEO për të mos u humbur

Publikuar tek: bota, më 15:08 12-09-2017 Uragani “Irma” në kulmin e “tërbimit”, veprimi i një qytetari do t'ju habisë, VIDEO për të mos u humbur

Ndërsa Uragani “Irma” është qetësuar dhe ka lënë pas dëme të mëdha material, duket se njerëzit pas përjetimit të frikshëm, kanë filluar të publikojnë foto dhe video që tregojnë anën tjetër të përjetimeve.

E tillë është një video që po qarkullon së fundmi në internet, ku një person shihet teksa lan makinën, ndërkohë që në sfond shihet një erë e fuqishme dhe shiu që bie pa pushim.

Kjo video është publikuar nga komshiu i tij, i cili ka mbetur i habitur nga gjesti dhe nuk ka nguruar ta ndajë me të tjerët, pak ditë më pas gjendjes alarmante. Nuk dihet ç'i ka thënë mendja që ka rrezikuar jetën dhe ka dalë të laj makinën në një moment aspak të përshtatshëm, duke sfiduar kapriçot e motit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shifra alarmante nga Polica Britanike: Çdo javë arrestohen rreth 50 shqiptarë, cilat janë veprat që "mbajnë rekord"
Koreja e Veriut i lëshon SHBA-së këncënime të tmerrshme »
Article Logic
Execution time: 0.011325836181641
array(1) { ["section"]=> string(103) "uragani-irma-ne-kulmin-e-terbimit-veprimi-i-nje-qytetari-do-t-ju-habise-video-per-te-mos-u-humbur-92089" }