United Airlines bën një ndalesë emergjente, zbuloni arsyen e çuditshme

Publikuar tek: bota, më 18:42 29-03-2019 United Airlines bën një ndalesë emergjente, zbuloni arsyen e çuditshme Ulja e detyrueshme e avionit te linjes United Airlines

Linja ajrore e United Airlines ka bërë një ndalesë jashtë programit ditën e sotme në aeroportin e Washington Dulles pasi pasagjeret ndiheshin sëmurë dhe kishin probleme me frymëmarrjen, dhimbje në gjoks dhe të përziera.

Një ndër udhëtarët e linjës ajrore United Airlines, Raman Santra, u shpreh se nga fillimi i fluturimit mund të ndjeje një aromë të neveritshem në brendësi të avionit dhe kjo gjë i ka shkaktuar shumë personave në avion që të kenë probleme me frymëmarrjen.

Pasi shumë pasagjerë u ankuan se kishin probleme shëndetësore, avioni u detyrua të ndalonte në Ëashington ku edhe ambulanca më pas i ka transportuar në spital. Sipas kompanisë United Airlines, aroma e pakëndshme vinte nga dhoma e motorrit dhe nuk ishte e dëmshme për organizmin e njeriut.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lajm i mirë për adhuruesit e ‘Monopoly’, tashmë mund të bëhen pjesë e lojës edhe në jetën reale (VIDEO)
Migrimi i paligjshëm dhe trafikimi i drogës, Trump: Javën tjetër do të mbyllim kufirin me Meksikën »
Article Logic
Execution time: 0.01480507850647
array(1) { ["section"]=> string(76) "united-airlines-ben-nje-ndalese-emergjente-zbuloni-arsyen-e-cuditshme-158429" }