Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Unë Vlorën e kam në zemër’, Meta: Zotërinjtë e duan për ta futur në xhepin e tyre (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b38658edf1e8d0ccc9b0a3bd685859f1

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, mbajti sot një konferencë për mediat në Presidencë, ku trajtoi shumë tema aktuale, duke mos nguruar të kritikojë dhe kryeministrin.

Meta ka shkëputur një pjesë nga fjala e tij, ku ka folur për qytetin bregdetar të Vlorës.

Meta thotë se Vlorën e ka në zemër si çdo qytetar i ndershëm, ndërsa ata që ai i quan “zotërinj”, referuar Ramës dhe të tjerëve, thotë se e duan për ta futur në xhep (përfitime personale).

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img