Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

“Unë punova, ai shkoi me helikopter në spital”, Biden thumbon ish-presidentin Donald Trump

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas 5 ditësh izolim presidenti amerikan, Joe Biden, rezultoi negativ nga Covid-19.

Ai vlerësoi rolin e vaksinave për kalimin lehtë të virusit dhe krahasoi veten me ish-presidentin Donald Trump, i cili u dërgua në spital me helikopter gjatë infektimit me koronavirus.

“Thelbi është ky: kur paraardhësi im u infektua, e dërguan me helikopter në spital. U sëmur rëndë. Fatmirësisht, u shërua. Kur u infektova unë, vijova të punoja në Shtëpinë e Bardhë. 5 ditë kam punuar. Ndryshimin e bëri vaksinimi, sigurisht”, tha Biden në një dalje për shtyp.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img