Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
8 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

“Unë mund të mbaj shumë kunguj në një sqetull”, pasi humbi zgjedhjet Ori Nebiaj zbulon se ku do e shohim këtë sezon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këtë vit Ori Nebijaj kandidoi si deputete në listat e Partisë Demokratike, por nuk arriti të merte votat e mjaftueshmne personale për të thyer listën.

Pavarësisht se mblodhi një numër të konsiderueshëm votash, Ori nuk u zgjodh si deputete, duke qenë se demokratët morën vetëm 15 mandate në kryeqytet.

Më herët Ori bëri me dije se do të shkëputej nga ekrani, mirëpo parashikimet e saj nuk kanë shkuar ashtu si i kishte planifikuar.

Mirëpo, ditën e sotme ajo ka publikuar në Instagram një video dhe ka zbuluar se do të jetë sërish pjesë e emisionit të mëngjesit “Ëake Up”. Ori do të jetë sërish përkrah Isli Islamit për të drejtuar një nga programet më të ndjekur në “Top Channel”

“Unë mund të mbaj shumë kunguj në një sqetull, por në 7 të mëngjesit më zgjon vetëm Wake Up”, shprehet Ori në video.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img