Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

“Unë kam gabuar e para”, Brisida Shehaj sulmon kreun e PD: Basha kishte skenarët e veta jo të opozitës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidatja e LSI-së për Tiranën, Brisida Shehaj, ditën e sotme ka zhvilluar një bashkëbisedim me njekësit e saj.

Shehaj në bashkëbisedim me qytetarët në Instagram ka pranuar dhe disa nga gabimet që kanë bërë në opozitë, dhe që sipas saj kanë ndikuar edhe në humbjen në 25 prill.

Ajo u shpreh se djegia e mandateve ishte një gabim, teksa shkruan se Lulzim Basha kishte skenarët e tij dhe jo të opozitës.

“Gabimi më i madh ikja nga pralamenti, shkaku i largimit i hapi rrugën për gjithcka,” shkruan një ndjekës.

“Jam shumë dakort me ty. Unë kam gabuar e para sepse kam qenë pro atij vendimi, por harruam që Basha ka skenaret e veta jo të opozitës”, shkruan ajo në rrjetet sociale.

Screenshot 13 1
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img