Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

“Unë jam Zoti i Edi Ramës”, shpërthen Berisha: Basha është varrmihësi i tij, ai thotë “ky po më bën varrin mua”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer në sulme ndaj Edi Ramës, teksa tha se pas parazë, Zot ii kryeministrit është Sali Berisha.

Sipas tij, Rama e shikon kryedemokratin Basha si varrmihësin e tij dhe thotë “ky po më bën varrin mua”.

“Edi Rama ka një problem të tmerrshëm me Sali Berishën. Pas parasë, Zoti i tij absolut është Sali Berisha. Jo se kam dashur unë, por se ka zgjedhur ai. Edi Rama vuan nga sindroma e refuzimit të të vërtetave të hidhura. Tani shpejt do të dëgjoni një studim të bërë në internet, del Sali Berisha njeriu më i cituar në këtë Tokë. Por nga kush thua ti? Nga Edi Rama! I kompleksuar nga unë. Lulzim Bashën e shikon si varrmihësin e tij sepse nuk mund të pranojë të vërtetat e hidhura në ndërgjegje. Ai thotë “Ky po më bën varrin mua”, tha Berisha në Vizion Plus.


spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img