Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

‘Unë jam Elsa, kjo është një domate shqiptare’, Ambasadorja e re e Suedisë publikon foton e pazakontë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

19d150f3962f3991d96f51862b97474a

Ambasadorja e re e Suedisë, Elsa Hastad, poston shpesh në faqen e Ambasadës foto të momenteve të veçanta nga Tirana.

E qeshur, ambasadorja ka postuar një foto nga Tirana, ndërsa në dorë mban një domate shqiptare dhe thotë se i pëlqejnë ushqimet e qëndrueshme.

‘Përshëndetje! Unë jam Elsa, ambasadorja e re e Suedisë. Kjo është një domate shqipëtare. Mua më pëlqen ushqimi i qëndrueshëm.

A e dini se çfarë është ushqimi i qëndrueshëm? Çfarë mund të na thoni për të?’, shkruan Ambasadorja krah fotos.

Më shumë

spot_img
spot_img