Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

“Unë e vrava atë”, 48-vjeçari godet me thikë nënën e tij dhe lajmëron policinë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tragjedi ka ndodhur në një familje në Markati Keratea, në Greqi. Një 48-vjeçar ka vrarë me thikë nënën e tij dhe më pas ka lajmëruar policinë për t’u dorëzuar.

Kur mbërritën forcat e policisë, 48-vjeçari është shprehur: “Unë e vrava nënën time”. E moshuara 86-vjeç u gjet në dhomën e saj  e mbuluar me gjak, ndërkohë që pranë i qëndronte i biri.

 Mediet greke raportojnë se 48-=vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor. Ai u transferua në Nën-drejtorinë e Sigurisë së Atikës, ku po merret në pyetje nga autoritetet mbi ngjarjen e rëndë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img