Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

“Unë e di që dhe më vrisni i kam thënë”/Deklaratat e Ilir Metës për ambasadoren e SHBA

spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img