Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

“Unë besoj! Ne do të fitojmë”/ Nga Robert Ndrenika e Tinka Kurti te Mariza Ikonomi e Eneda Tarifa, artistët shfaqen në mbështetje të PS (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Artistë dhe sportistë të njohur janë bërë bashkë në një video, të postuar sot në rrjetet sociale nga kryebashkiaku Erion Veliaj, në mbështetje të një tjetër mandati të Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit.

Nën ritmin e këngës “I believe that we will win”, (Unë besoj se ne do të fitojmë) ata bëjnë thirrje për të votuar nr. 12. Robert Ndrenika, Tinka Kurti, Monika Lubonja, Eneda Tarifa, Mariza Ikonomi, Gaz Paja, Era Rusi, Valbona Selimllari janë disa prej aktorëve dhe këngëtarëve që shfaqen në videon e bërë virale, mes tyre edhe futbollisti i njohur i Partizanit dhe i Tiranës, Gjergji Muzaka.

“Faleminderit mbështetësve tanë për këtë super video! Unë besoj! Ne do të fitojmë! Nuk ka kohë për pushim! Shqipëria është e ardhmja jonë! #Voto12PS”, shkruan Veliaj.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img