Hapësire reklamuese

Aktualitet

‘Unaza e Re’, s’ka pushim për policët, fillojnë ‘aksionin’ për heqjen e shtyllave dhe prerjen e pemëve (FOTOT)

Shkruar nga Newsbomb
‘Unaza e Re’, s’ka pushim për policët, fillojnë

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese