Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

“Unaza e Re” pa drita, reagon OSHEE: Kanë dëmtuar fiderin gjatë punimeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c057040c6ac452508a6c4ff3856a7204

Një pjesë e “Unazës së Re” pranë zonës së “Astirit” ka mbetur pa energji elektrike pasditen e sotme.

Sipas OSHEE ndërprerja e është shkaktuar për shkak të dëmtimit të fiderit nga një subjekt që po kryente punime publike.

Brigada e OSHEE ndodhet në terren dhe po punon për riparimin e këtij dëmtimi.

zdfsgwe4rhyw43h4eh.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img