Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Ulsi Manja reagon për vrasjen e efektivit në krye të detyrës: Krimi vret, por nuk na dobëson. Lutemi për shpirtin e babait të dy fëmijëve!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka reaguar për vrasjen e oficerit të krimeve në Lezhë, Samir Hoxha.

Përmes një postimi në Facebook, Manja shpreh ngushëllime për humbjen e njeriut i cili ishte mbrojtës i rendit dhe sigurisë së qytetarëve e vendit tonë.

Ai shkruan se krimi që po vret nuk e mposht rrugën për të vendosur drejtësinë.

Trishtim dhe hidhërim për vrasjen në detyrë të oficerit të Policisë së Shtetit, Saimir Hoxha, mbrojtës i rendit dhe sigurisë së qytetarëve dhe vendit tonë!Lutemi bashkarisht për shpirtin e babait të dy fëmijëve, bashkëshortit shembullor, birit të dashur dhe punonjësit të devotshëm të policisë. Krimi vret, por nuk na dobëson dhe as na mposht në rrugën për të vendosur drejtësinë!”, shkruan Manja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img