Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Ulje temperaturash, zbuloni surprizat e motit për sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

8a13cccd91050756b8fb2dd00acdc4ab

Ashtu siç kishin paralajmëruar sinoptikanët duke filluar nga dita e sotme do të ketë ulje të ndjeshme të temperaturave.

Sakaq, sipas asaj që raporton IGJEUM ditën e sotme nuk priten reshje.

Parashikimi:

RESHJET

Sot në përgjithësi, nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Ekziston mundësia që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më të mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre, kryesisht gjatë pasditeve.

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 29 °C

në vendet e ulëta: 21 / 30 °C

në vendet malore: 15 / 25 °C

ERA

Sot era do të vijojë të fryjë e lehtë deri mesatare.

auto_m21560720743.jpg

 

Më shumë

spot_img