Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Ulet sërish numri i viktimave dhe të infektuarve nga Covid-19 në Itali (SHIFRAT E PLOTA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

baf7d18134ef62f18da187e7391a22e2

Janë bërë publike shifrat e fundit përsa i përket prekshmërisë nga Covid-19 në Itali.

Gjatë 24 orëve të fundit, kanë humbur jetën 194 persona, 49 më pak se dje, duke e çuar në 30.395 numrin total të jetëve të humbura.

Ndërkohë janë shënuar 1083 raste të reja me Covid, duke e çuar në 218.268 numrin e përgjithshëm të të infektuarve. Në 24 orët e fundit janë shëruar 4008 persona në Itali.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img