Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ulen temperaturat, mësoni parashikimin e motit për sot

Shkruar nga Newsbomb

Për shkak të depërtimit të masave ajrore të thata dhe të ftohta me origjinë veriore për ditën e sotme moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore në lindje.

Vlen për tu theksuar se duke filluar nga sot pritet një rënie e ndjeshme e temperaturave në vlerat minimale si dhe rënie në ato të mesditës, çka lidhet dhe me formimin e ngricave të forta përgjatë akseve rrugore në relievet malore në lindje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese