Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Ulen rastet ditore me Covid-19 në Shqipëri, asnjë viktimë  

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë konfirmuar 6 raste të reja me Covid-19, ndërkohë asnjë person nuk ka humbur jetën.

Aktualisht në spitalin COVID3 po marrin trajtim 7 pacientë dhe janë shëruar 78  qytetarë.

albsig

spring

Njoftimi i plotë:

Statistika (16 Maj 2022)

Raste të reja ditore 6

Të shëruar në 24 orë 78

Të shtruar në spitale 7

Humbje jete në 24 orë 0

Testime ditore 453

Testime totale 1,818,324

Raste pozitive 275,621

Raste të shëruara 271,935

Raste Aktive 189

Humbje jete 3,497

Shpërndarja gjeografike e rasteve aktive sipas qarqeve:

Tiranë 114

Fier 16

Shkodër 13

Elbasan 8

Berat 8

Lezhë 7

Korçë 6

Vlorë 5

Gjirokastër 5

Kukës 3

Durrës 2

Dibër 2

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img