Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ulen ndjeshëm shifrat e Covid-19 në Britani dhe Itali (BILANCI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a5b680014aa56bb3c0224f9a3c01dd39

Sot janë paraqitur shifra të ulëta të Covid-19 në Britaninë e Madhe dhe Itali.

Në ishull janë regjistruar mbi 14 mijë rate të reja dhe 333 viktima në 24 orë, duke e çuar në gati 4 milionë numrin e të infektuarve dhe 112.798 atë të viktimave që nga fillimi i pandemisë.

Nga ana tjetër në Itali janë gati 8 mijë raste të reja dhe 307 viktima në 24 orë, një numër i ulët ky në krahasim me ditët e kaluara.

Screenshot_26.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img