Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Uindi Haxhia habit fansat: Me sutjena do e marr jetën në dorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

ae1e3de48bf5fb5c373b781daa0f7b80

Motra e Encës, Uindi Haxhia poston shpesh në profilin e saj foto dhe video provokuese.

Uindi njihet ndryshe si mjeshtre e make up-it, ndërsa ditën e sotme ka publikuar një video në Instastory, ku deklaron se prilli është muaji më përtac për të.

“Prilli ka qenë muaji më përtac i jetës time. Nuk kam pasur fuqi të dal në kafe, të bëj makeup-in apo të bëj video për youtube. Por sot u lyva që të nis misionin e marrjes se jetes time në duar. Ju që do thoni me sytjena do e marrësh jetën prapë në dorë? Po, me sytjena”, shprehet Uindi.

-640-0-5cc9b8b85a62f.jpg

dgfhj.jpg

spot_img

Më shumë

Liberale

Dita

GSH

Koha Jone

Fjala

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img