Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

UFO ulet pranë lumit, lë shenja të çuditshme në tokë dhe prish motorat e varkave (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Peshkatari vizatoi edhe një hartë të vendit të saktë

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img