Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Uells – Shqipëri si një ninullë, ndeshje pa gola dhe me pak raste e kombëtares tonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka përfunduar me rezultatin 0-0 ndeshja miqësore mes Uellsit dhe Shqipërisë, e luajtur në Kardif.

Një ndeshje që ka dhuruar pak emocione, pasi të dy ekipet e kanë patur qëllimin më shumë të mbrohen sesa të sulmojnë.

Shqipëria luajti më mirë në pjesën e parë, ku Manaj iu afrua golit në një rast, ndërkohë që pjesa e dytë foli vetëm për vendasit, që rrezikuan portën e Selmanit, por pa arritur ta dërgojnë topin në rrjetë. Në datën 8 qershor kuqezinjtë tanë do të ndeshen me Republikën Çeke në një tjetër sfidë miqësore, dërkohë që Uellsi ka mbyllur përgatitjet në vigjilje të Kampionatit Europian.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img