Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

UEFA: ”No Comment” për 3-pikëshin dhënë Shqipërisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

be3889a74fb9b15ae3f3fda4be0984af

Pyetur online nga redaksia jonë, departamenti i Marrëdhënieve me Publikun në UEFA, nuk ka bërë asnjë koment në lidhje me vendimin e sotëm të Gjykatës së Arbitrazhit për t’I dhënë 3 pikë Shqipërisë, pas dhunës së gjeneruar në ndeshjen Serbi-Shqipëri në Beograd.

“I nderuar, UEFA dhe Z.Platini nuk jep asnjë koment për vendimet disiplinore”, është përgjigja e UEFA-s pas kërkesës sonë për të dhënë një koment në lidhje me këtë vendim.

Më shumë

spot_img
spot_img